Griezmann: Soočam se z neugodnimi stvarmi

La liga 23. Nov 202018:23 > 18:28
Alex Caparros/Getty Images

Veliko je bilo govora o tem, da francoski napadalec od prihoda na Camp Nou deluje izgubljen v vesolju. Antoine Griezmann ima kot kaže dovolj kritik, saj je javno izrazil nezadovoljstvo nad tem, kaj se govori o njemu.

Sportklub Slovenija

Victor Font, ki je glavni kandidat za to, da postane novi predsednik kluba, je pred kratkim dejal, da Barca v svoje vrste ne bi smela zvabiti Francoza.

Antoine Griezmann je po številnih kritikah dejal, da je čas, da se tudi sam oglasi:

Na svoji predstavitvi sem dejal, da želim govoriti le na igrišču in ne izven njega. Mislim, da je napočil čas, ko se enostavno moram oglasiti. Že dolgo vre v meni. Trpim razne žaljive komentarje. Poleg tega se soočam še z nekaterimi neugodnimi stvarmi,” je dejal napadalec Barcelone.

Mnogi se sprašujejo, če je 29-letnik pri čustvenem “izlivu” posredno usmeril puščico proti Lionelu Messiju, s katerim se ne razume najbolje.