Atletico do šeste zmage zapored

La liga 28. Nov 202018:07 0 komentarjev
Atletico
Atletico

Nogometaši Atletica Madrida so v La Ligi dosegli šesto zaporedno zmago, potem ko so ga gostovanju v Valenciji zmagali z 1:0.

Atletico je imel od začetka premoč, več posesti žoge in je veliko napadal. Madridčani so imeli lepo priložnost za vodstvo v 38. minuti, vendar je vratar Domenech ubranil strel Lemarja. Atletico je še naprej napadal, vendar žoga ni in ni hotela v gol. Do zmagovitega zadetka so gostje prišli v 79. minuti. Po predložku Carrasca z leve strani se je žoga odbila od branilca Tonija Lata in končala v golu.

Jan Oblak je mrežo znova ohranil nedotaknjeno in v La Ligi gola ni prejel že 280 minut.

Atletico je po šesti zaporedni zmagi s 23 točkami na vrhu lestvice izenačen z Realom Sociedadom, vendar so Madridčani odigrali tekmo manj in so edina ekipa brez poraza.

Valencia je z 12 točkami na desetem mestu.