Perez o Zidanu: Ti si simbol Realovih uspehov!

La liga 22. Maj 201719:28 > 19:41
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Predsednik Real Madrida Florentino Perez se je na proslavi svojega kluba po osvojitvi 33. zvezdice v domačem prvenstvu na proslavi prav posebno zahvalil trenerju galaktikov Zinedina Zidana.

Aitor Alcalde, Getty Images

Francoz Zinedine Zidane je bil v svojih igralskih časih eden največjih zvezdnikov kraljevega kluba, ki je kot prvi nosil ime “galaktiki”, potem ko je igral skupaj s Luisom Figom, Ronaldom, Davidom Beckhamom, Robertom Carlosom in ostalimi ter s to ekipo osvojil šest trofej, zdaj pa uspehe niza kot trener.

“Zidane je eden izmed sibolov Realovega uspeha. Bil si najboljši nogometaš na svetu, zdaj si najboljši trener na svetu,” je dejal predsednik Reala iz Madrida Florentino Perez.

Zidane je trener Reala postal januarja lani in od tistega trenutka osvojil štiri trofeje, že 3. junija pa bo v Cardiffu imel priložnost, da proti svojemu nekdanjemu klubu Juventusu osvoji še Ligo prvakov.