Tudi Nasri na Kitajsko?

La liga 16. Jun 201714:43 > 14:51
Getty Images/Laurence Griffiths

Nekadanji francoski reprezentant Samir Nasri bi lahko postal še eden v vrsti nogometašev, ki bi svojo kariero nadaljeval na Kitajskem, kjer se zanj zanima ekipa Shanghai Shenhua.

Francoski nogometaš Samir Nasri je še vedno uradno član Manchester Cityja, prejšnjo sezono pa je kot posojen igralec preživel v Sevilli. Tudi v Andaluziji se ni preveč izkazal, saj je na 23 tekmah dosegel le dva zadetka, Sevilla pa ni več zainteresirana, da odkupi njegovo pogodbo.

Nasri je član Cityja vse od leta 2011, tudi ekipa iz Manchestra pa se ga želi rešiti, kar pomeni, da bo Nasri po vsej verjetnosti v naslednji sezoni igral za drug klub, ki bo zanj moral odplačati odškodnino v višini 14 milijonov evrov.

Kot največji interesent za Francoza se je pojavil kitajski klub Shanghai Shenhua, ki verjame, da ne bo imel težav v svojo ekipo dodati Nasrija, ki je svojo kariero začel v Marseillu, leta 2008 je prestopil v Arsenal, od koder je za 27 milijonov prestopil v City.