Tudi Atletico si želi Zlatana

La liga 26. Jun 201715:48 > 15:50
Getty Images/Dean Mouhtaropoulos

Vrsta klubov, ki si želijo Zlatana Ibrahimovića, postaja vse daljša. Po poročanju Diario Sporta se za Šveda po novem zanima tudi Atletico Madrid.

Zlatan Ibrahimović je kot kaže postal velika želja trenerja colchonerosovDiega Simeoneja. Šved bo sicer po poškodbi kolena, ki jo je staknil aprila, še nekaj časa počival, a se bo na zelenice vrnil ravno takrat, ko bo Atletico lahko znova registriral nove igralce.

Simeone si Ibrahimovića želi, saj verjame, da lahko Šved še veliko ponudi. Argentinec je prav tako prepričan, da bi Zlatanu španska liga predstavljala večji izziv kot ameriška, kamor ga vabi LA Galaxy.

Švedski super zvezdnik bo tako imel ob vrnitvi na zelenice sladke skrbi ob izbiri novega delodajalca. Seznam klubov, ki ga vabi v svoje vrste, je namreč že danes zelo dolg.