Neymar od Barcelone zahteval nakup dveh Brazilcev

La liga 24. Jul 201713:37 > 13:51
David Ramos, Getty Images Sport

Po poročanju španskih medijev je Neymar Barceloni postavil precej neobičajne pogoje, da ne zapusti Katalonije.

Brazilec naj bi od vodstva kluba zahteval, da pripeljejo njegova rojaka Philippe Coutinha in Paulinha, v kolikor ne želijo, da se preseli v PSG.

Po pravilih La lige ima sicer vsak klub v svojih vrstah le tri igralce, ki ne prihajajo iz držav članic Evropske unije. Pri Kataloncih so to trenutno Neymar, Douglas, Marlon Santos in Luis Suarez.

Douglas naj bi odšel na posojo, Neymar pa bo že v kratkem dobil španski potni list, s čimer bi se za mesto tujcev naredilo nekaj prostora.

Barcelona je Liverpoolu za Coutinha ponudila 80 milijonov evrov, vendar naletela na gluha ušesa, tako da bo morala verjetno še nekoliko izboljšati ponudbo. Tudi s prvo ponudbo za Paulinha, ki nastopa za Guangzhou Evergrande, niso bili uspešni. Katalonci so ponudili 27 milijonov, a naj bi Kitajci vztrajali pri 40 milijonih, kolikor znaša odkupna klavzula.