Real skrbi za prihodnost in nudi nove pogodbe

La liga 23. Avg 201713:47 > 13:52
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Po besedah "Marce", naj bi do konca meseca s šestimi igralci belega baleta podaljšal pogodbo s šestimi igralci.

Getty Images/Juan Manuel Serrano Arce

Po poročanju enega izmed glavnih španskih časopisov, naj bi Real podaljšal pogodbe s kar nekaj pomembnimi člani kraljevega kluba. Zinedine Zidane želi še dodatno potrditi sodelovanje z Iscom, Marcom Asensiom, Danielom Carvajalom, Karimom Benzemajem, Raphael Varanom in Marcelom.

Največjo povišico pri plači naj bi dobil mladi talent in up Asensio, nova pogodba naj bi ga s klubom vezala do leta 2023. Odkupna klavzula za Isca naj bi znašala celo 700 milijonov dolarjev.

Oba bočna branilca Carvajal in Marcelo naj bi bila člana belega baleta do 2022. Francoski napadalec pa naj bi prejel pogodbo do 2021.

Z vsemi temi novimi pogodbami bi Real podaljšal le te z več kot polovico lanske šampionske ekipe.