Vir: SK
Nogomet 16.09.2017 | 16:12

Derbi Valencie brez zmagovalca

Valencia CF

Nogometaši Levanteja in Valencije so se na mestnem derbiju razšli brez zmagovalca (1:1).

Enis Bardhi

Vir: Printscreen

Enis Bardhi

Prva tekma 4. kroga LaLige je poskrbela za mestni derbi. Valencia je bila boljši nasprotnik in imela tudi več priložnosti, netopirji pa so edini gol dosegli v 31. minuti, ko je bil natančen Rodrigo.

Gostitelji so do izenačenja prišli še v prvem polčasu, ko je bil v 41. minuti natančen Enis Bardhi.

Po štirih tekmah v španski LaLigi mestna tekmeca ostajata izenačena. Oba imata na svojem računu šest točk in sta še vedno neporažena.