Zidane poziva k potrpljenju: Počasi prihajamo v ritem

La liga 24. Sep 20174:01 > 4:30
David Ramos, Getty Images Sport

Trener madridskega Real Zinedine Zidane ima po gostujoči zmagi proti Alavesu znova nekoliko bolj miren spanec, navijačem pa sporoča, da bodo rezultati v nadaljevanju sezone še boljši.

Tudi sami veste, da na začetku sezone nismo blesteli, toda sedaj se ne bomo pritoževali zaradi tega. Potrebno je, da imamo potrpljenje, tudi ljudje iz kluba, igralci in navijači, da bi lahko s hladnimi glavami igrali bolje. Prepričan sem, da bomo na naslednji tekmi še boljši. Sezona je dolga, smo šele na začetku,” poudarja Zinedine Zidane. Real naslednja preizkušnja čaka že v torek, ko se bo v 2. krogu Lige prvakov pomerili z dortmundsko Borussio.

Ekipe v La ligi igrajo drugače proti Realu, kot proti nekaterim ostalim klubom. Vsi pa tudi Alaves potrebujejo točke. Na koncu moramo biti zadovoljni z zmago, do katere smo prišli, ker smo si od začetka sezone večinoma ustvarjali veliko priložnosti, realizacija pa ni bila na dobrem nivoju,” je še dodal Francoz.

Po šestih krogih še naprej 100 odstotna Barcelona Realu beži za sedem točk.