Grau: "Januarja gremo spet po Coutinha"

La liga 12. Okt 201714:50 > 14:51
Matthew Lewis/Getty Images

Saga o poletnem prestopu brazilskega nogometaša Philippa Coutinha bi pozimi utegnila dobiti drugi del. Izvršni direktor Barcelone Oscar Grau pravi, da se bo klub po novem letu spet podal v lov na vezista Livepoola.

Grau je potrdil, da jih nakup brazilskega reprezentanta še zmeraj mika, a se hkrati zaveda, da to ne bo ravno najcenejša “zabava”. “Žal to pomeni, da bodo nekateri igralci morali oditi,” je dodal Grau.

Pozabiti moramo na ceno, ki smo jo plačali za Neymarja. Po plačenih davkih smo imeli 188 milijonov evrov prihodka in neposreden finančni vpliv na blagajno kluba v višini 144 milijonov,” je še povedal direktor španskih podprvakov.

Naj spomnimo – Liverpool naj bi po navedbah določenih ljudi iz kluba za prestop zahteval 200 milijonov evrov.