Ronaldinho: Če Messi želi oditi, ga podpiram

La liga 16. Nov 201714:48 > 16:19
Denis Doyle/Getty Images

Čeprav si navijači Barcelone ne znajo predstavljati, da bi klub zapustil Lionel Messi, druga legenda zasedbe iz Katalonije Ronaldinho pravi, da bi rad videl, da njegov nekdanji soigralec ostane in v isti sapi dodal, da bi mu stal ob rami tudi v primeru drugačne odločitve.

Ronaldinho je Camp Nou zapustil pred devetimi leti, a je še danes v stiku z igralci aktualne zasedbe Barcelone. “Če mu srce želi, da odide v drug klub, bi ga podprl, ne glede na to, da sem ambasador Barcelone, vendar bi vseeno želel, da ostane pri Barceloni,” je dejal legendarni Brazilec.

Lionel Messi naj bi se s klubom že dogovoril za podaljšanje pogodbe, a navijači še vedno nestrpno čakajo, da bo novica postala uradna. V kolikor do podpisa ne bo prišlo, se bo Messi januarja lahko pogovarjall z drugimi klubi. Največkrat se je omenjal Manchester City, ki ga s klopi vodi Pep Guardiola.