Ronaldo: Bilo bi odlično da BBC znova zaigra skupaj

La liga 13. Dec 201711:10 > 11:12
Denis Doyle/Getty Images

Cristiano Ronaldo je javno izrazil zadovoljstvo, da se bo popularni tri "BBC" kmalu znova znašel skupaj na zelenici.

Trio BBC sestavljajo Karim Benzema, Gareth Bale in Cristiano Ronaldo, zanimivo je to, da so nazadnje skupaj zaigrali šele od aprila. Od takrat naprej so jih ločile poškodbe ali kazni. Glavni problem je bil predvsem Bale, ki je bil poškodovan.

Portugalec pa je v enem izmed intervjujev dodal, da se veseli trenutka, ko bodo znova zaigrali skupaj.

Bilo bi fodlično da BBC ponovno zaigra skupajan. Sijajno je to, da Karim in Gareth trenirata in, da je ekipa kompletna. Ni poškodb tako, da lahko vsi skupaj treniramo,” je dejal Ronaldo, ki je pred kratkim že petič osvojil zlato žogo.

Beli balet danes čaka polfinalna tekma na svetovnem klubskem prvenstvu, kjer se bodo pomerili z domačo Al-Jaziro. Kraljevi klub v tem tekmovanju brani naslov in se bo v finalu (kamor se mora sicer še uvrstiti) pomeril z Gremiem, ki je včeraj premagal Pachuco z 1:0 po podaljšku.

Portugalec verjame, da bi lahko že četrtič osvojil lovoriko v tem tekmovanju.

“To je zelo pomemben turnir za nas. Jasno je, da smo veseli, da igramo, ker je to mogoče samo če osvojiš Ligo prvakov. To lovoriko  sem osvojil tako z Realom kot tudi Unitedom, zelo rad imam to tekmovanje. To kar želim je, da osvojimo trofejo znova in če bo mogoče dosežem zadetek in pomagam svoji ekipi, da zmaga,” je zaključil Ronaldo.

Real se bo danes srečal z Al-Jaziro ob 18. uri.