Zidane: Ne bom iskal zamenjave za Benzemaja

La liga 14. Dec 201714:15 > 14:27
Denis Doyle, Getty Images

Trener Real Madrida Zinedine Zidane je po minimalni zmagi v polfinalu klubskega svetovnega prvenstva proti Al Džaziri z 2:1 znova stopil v bran Karimu Benzemaju. Napadalec je v tej sezoni zaradi zapravljanja priložnosti pod velikim pritiskom javnosti.

Kraljevi klub je proti Al Džaziri slavil po zadetkih Cristiana Ronalda in Garetha Bala, ki sta ob Karimu Benzemaju v tej sezoni prav tako na udari kritik. Napad BBC v tej sezoni ni tako smrtonosen kot v preteklosti, zato španski mediji že dolgo ugibajo o njihovih naslednikih.

Kljub vsemu pa trener Zinedine Zidane kot kaže še vedno zaupa zvezdniškemu napadu, po tekmi pa je znova stopil v bran rojaku Benzemaju: “Benzema je bil zelo dober, ne bom iskal novega napadalca. Vsak ima pravico do lastnega mnenja, a Karim je odigral odlično tekmo.”

Benzema je v tej sezoni dosegel le štiri zadetke, zato so vse glasnejši tisti, ki so že poleti kritizirali prodajo Alvara Morate v Chelsea.