getty images/david ramos
Nogomet 12.01.2018 | 06:06

Barca se je poigrala s Celto

Nogometaši Barcelone so prvi četrtfinalisti španskega kraljevega pokala, Celto so na povratni tekmi premagali s 5:0.

David Ramos / Staff/Getty images

Mrežo gostov je v 13. minuti načel Messi, ki je izkoristil podajo Albe. Isti dvojec je skreiral akcijo tudi dve minuti kasneje, Messi pa je španskemu bočnemu branilcu uslugo vrnil v 28. minuti, ko je asistiral za tretji gol na tekmi. Barca je še do polčasa dosegla četrti gol, v polno je meril Suarez.

Odlično partijo blaugrane je tri minute pred koncem tekme zaključil Ivan Rakitić. Barcelona je tretji potnik v četrtfinale, že prej sta se tja uvrstila Espanyol in Sevilla.