Laudrup: Zidane potrebuje samo zaupanje

La liga 11. Jan 201819:47 > 19:56
Denis Doyle, Getty Images Sport

Zindeine Zidane si zahvaljujoč preteklim odličnim dosežkom zasluži zaupanje vodilnih mož Reala, meni nekdanji član kraljevega kluba Michael Laudrup.

Real ima v španskem prvenstvu že 16 točk zaostanka za Barcelono, zato niti ne čudi, da so se pojavila govorice o odhodu Zinedina Zidana. Michael Laudrup ob tem ne pozablja vseh uspehov Francoza na klopi Reala.

Prišel je v težkem trenutku, v ligi prvakov mu je uspelo nekaj, kar pred njim ni še nikomur – zmagal je dvakrat zapored. Prav tako je slavil v prvenstvu pred Barcelono. Osvojil je vse, letos je drugače, toda vse, kar je osvojil v dveh sezonah, bi mu moralo zagotoviti zaupanje, tudi v primeru, da sedaj ne osvoji ničesar. Moral bi imeti popolno zaupanje in pri Realu ostati v funkciji,” je prepričan legendarni Danec.

Galaktiki so se na zadnjih štirih tekmah sicer le enkrat veselili polnega izkupička.