Getty Images/Claus Andersen

13.01.2018 | 18:47 > 18:49

Villarreal šokiral Santiago Bernabeu!

V 19. krogu La lige so je za senzacijo poskrbel Villarreal, ki je slavil v gosteh pri Realu iz Madrida.

Cristiano Ronaldo

Denis Doyle, Getty Images Sport

Gostitelji so sicer praktično ves čas imeli pobudo. 57 odstotkov časa so imeli žogo v svoji posesti, ob tem pa so sprožili kar 28 strelov, na drugi strani so jih gostje deset. Sedem Realovih je šlo proti vratom, Villarreal pa je imel take štiri. V prvem polčasu so Madridčani dvakrat protestirali, ko je Alberto Undiano Mallenco ni pokazal na belo točko. Po udarcu z glavo Garetha Bala je namreč žoga v roko zadela Alvara Gonzaleza, vroče pa je bilo tudi, ko je Mario Gapsar oviral Cristana Ronalda.

Rumeni podmornici je tri točke v 87. minuti zagotovil Pablo Fornals. Po kotu Reala si je žogo izboril Denis Čerišev. Rus, nekdanji nogometaš kraljevega kluba, je nato po levi popeljal žogo v protinapad. Podal je proti kazenskem prostoru, kamor je utekel Enes Ünal. Z obrambo se je izkazal Keylor Navas. Do odbite žoge je prišel 21-letnega Fornals, ki jo je z mojstrskim lobom prek Navasa poslal v mrežo.