Montella že pod pritiskom, Sevilla znova poražena

La liga 14. Jan 201817:51 > 17:56
Print screen/SK

Alaves je na tekmi 19. kroga španske LaLige proti Sevilli (1:0) prišel do velike zmage in pomembnih točk v borbi za obstanek. Novi trener Seville Vincenzo Montella je zaradi novega neuspeha že tarča kritikov.

Edini zadetek na tekmi je v 52. minuti dosegel Manu Garcia, ki se je sijajno znašel v kazenskem prostoru nasprotnika.

Sevilla je bila najbližje izenačenju v 82. minuti, ko je Nolitov strel za las zgrešil vrata. To je bila tudi edina omembe vredna akcija gostov na celotni tekmi.

Andaluzijci so tako še na peti tekmi zapored ostali brez zmage, tudi sprememba na klopi pa vsaj zaenkrat še ni prinesla želenih sprememb v igri.

Alaves je s tremi točkami pobegnil iz nevarne cone, ob 13 porazih pa je to bila šesta zmaga za klub, ki v tej sezoni še ni remiziral.