Dembele znova poškodovan, na bolniški tudi Iniesta

La liga 15. Jan 201814:20 > 14:20
Getty Images/Manuel Queimadelos Alonso

Zvezdnik Barcelone Ousmane Dembele si je na obračunu proti Real Sociedadu poškodoval mišico na levi nogi, odsoten bo med tremi in štirimi tedni. Iz San Sebastiana z novimi zdravstvenimi težavami tudi Iniesta.

Mladi Francoz, ki je avgusta v Barcelono za 105 milijona evrov prišel iz Dortmunda, ima znova težave z zdravjem. Potem ko je bil dalj časa odsoten zaradi poškodbe stegenske mišice na levi nogi, je na obračunu proti Real Sociedadu staknil novo poškodbo. Na uradni strani Barcelone so zapisali, da mu težave znova povzroča mišica na levi nogi, vendar menda poškodba ni povezana s težavami iz začetka njegove epizode na Cam Nouu.

Ousmana Dembeleja čakajo od trije do štirje tedni mirovanja in bi se na igrišče lahko vrnil za prvi obračun osmine finala lige prvakov proti Chelseaju, ki bo na sporedu 20. februarja.

Katalonci so ob tem sporočili, da je na zadnji prvenstveni preizkušnji lažjo poškodbo na mišici desne noge staknil tudi izkušeni Andres Iniesta, vendar bo šele po dodatnih zdravniških pregledih znano, kako dolgo ne bo mogel pomagati soigralcem.