Ronaldo: "Real mora pripeljati Neymarja"

La liga 8. Feb 20189:44 > 10:01
Alexander Hassenstein Getty Images Sport

Eden izmed najboljših nogometašev v zgodovini nogometa, Brazilec Ronaldo Luiz Nazario de Lima, je za španski časnik Marca dejal, da bi moral Real poskušati v klub pripeljati njegovega rojaka Neymarja, trenutno člana PSG-ja.

Neymar je lani za rekordnih 222 milijonov evrov prestopil iz Barcelone v PSG, ni pa trajalo prav dolgo, da so se pojavile špekulacije o njegovem prestopu v novo sredino.

V kontekstu njegovega novega kluba je bil najbolj pogosto omenjan Real Madrid, govora pa je bilo tudi o astronomskih cenah, ki bi lahko presegle zgoraj omenjeni rekord.

Glede na to, da bodo Madridčani letos verjetno v najboljšem primeru osvojili le eno lovoriko in da pozimi niso trgovali, bi utegnili poleti krepko zapravljati.

Nekdanji nogometaš Reala, Ronaldo, ki je trikrat osvojil nagrado za naj igralca leta ter dve zlati žogi, meni, da Real potrebuje samo najboljše nogometaše, med katerimi je seveda tudi Neymar.

Neymar je fantastičen nogometaš, čez nekaj let utegne biti celo najboljši na svetu. Sicer nisem slišal, da bi vodilni pri kraljevem klubu rekli karkoli o njem, a potrebno bi bilo razmisliti o tem, kaj imajo na razpolago, saj je bila ta sezona za njih res težka,” je dejal legendarni, originalni, Ronaldo.

Michael Steele/Getty Images