Ronaldo pred vrhuncem sezone našel strelsko formo

La liga 10. Feb 201822:40 > 22:48

Nogometaši madridskega Reala so na tekmi 23. kroga španske LaLige s 5:2 premagali Real Sociedad.

Real je tekmo odlično začel in z golom Lucasa, ki je izkoristil odličen predložek Cristiana Ronalda, povedli že v prvi minuti. V 27. minuti je zadel Portugalec, ki ga je s predložkom v kazenskem prostoru gostov odlično našel Marcela. Sanjski prvi polčas za Real je prinesel še dva zadetka. V 34. minuti je zadel Toni Kroos, v 37. minuti pa je tekmo že odločil Ronaldo, ki je zadel z glavo.

Tempo igre je v drugem polčasu pričakovano padel. Gostje so si začeli pripravljati priložnosti in v 74. minuti preko Bautiste Orgillesa Jona znižali zaostanek. Galaktiki so hitro odgovorili in že v 80. minuti je na Santiagu Bernabeuu odjeknila petarda. Hat-trick je dosegel Ronaldo, ki je pred vrhuncem sezone (tekma lige prvakov s PSG-jem) vendarle ujel strelsko formo. Za končnih 5:2 je v 83. minuti poskrbel nekdanji član kraljevega klubaAsier Illarramendi.