Galaktiki sedaj trepetajo še za Marcelom

La liga 19. Feb 201811:37 > 11:37
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Levi bočni branilec madridskega Reala Marcelo je včeraj predčasno končal tekmo z Betisom zaradi poškodbe. Navijači in vsi v Realu čakajo na informacije o zdravju nezamenljivega bočnega branilca galaktikov.

Na včerajšnji goliadi v Sevilli, ko je Real Madrid premagal Real Betis s 5:3 jo je slabo odnesel bočni branilec Marcelo, ki si je poškodoval zadnjo stegensko mišico. Že v prvem polčasu ga je zamenjal Theo Hernandez.

Moramo pokčakati, potem pa bomo videli kaj bodo rekli zdravniki. Moral je zapustiti teren in to zagotovo niso dobre novice. V roku 48 ur bomo izvedeli kakšna je situacija,” je dejal klubski zdravnik Reala.

To je že druga poškodba pri galaktikih v manj kot tednu dni, potem, ko se je Toni Kroos poškodoval na prvi tekmi osmine finala lige prvakov proti PSG-ju je sedaj na seznamu poškodovanih še en zelo pomemben člen Zinedina Zidana.