Je Zidane ponižal Ceballosa?

La liga 22. Feb 201812:41 > 12:43
Jonathan Daniel, Getty Images

Vezni nogometaš madridskega Reala Dani Ceballos je bil po obračunu proti Leganesu zaradi dogodkon na in izven igrišča besen na glavnega trenerja Zinedina Zidana.

Ob zmagi madridskega Reala proti Leganesu s 3:1, je mladi, le 21-letni Dani Ceballos na zelenici preživel vsega 29 sekund v sodnikovem podaljšku. Kot poroča Marca, je nogometaš razočaran, da mu je Zinedine Zidane ponudil samo nekaj sekund priložnosti, obenem pa pravi, da se njegov odnos s trenerjem iz tedna v teden krha.

Dani Ceballos je v Primeri nazadnje igral 9. decembra na tekmi proti Sevilli, zdaj pa so govorice, da se bo španski nogometaš vrnil nazaj v Betis na posojo, vse glasnejše.

Že nekaj časa nazaj so se pojavile govorice, da naj bi še pred koncem prestopnega roka za menjavo in nakupe nogometašev Ceballos od Reala zahteval, da ga proda Liverpoolu, a je kraljevi klub njegovo prošnjo zavrnil in prekinil vsa pogajanja s klubom iz Anfielda.