Barcelona tudi brez Messija z lahkoto prek Malage

La liga 10. Mar 201822:41 > 22:43
Getty Images/Alex Caparros

Barcelona je na gostovanje v Malago odšla brez prvega zvezdnika Lionel Messija, vendar se domov vseeno brez težav vrnila z novo zmago v žepu (0:2).

Alex Caparros, Getty Images

Barcelona je proti Malagi prišla do 22. zmage v sezoni. Oba zadetka so Katalonci dosegli v prve pol ure igre, od 30. minute pa igrali z igralcem več.

V 15. minuti je za vodstvo Barce po podaji Jordija Albe z leve strani z glavo zadel Luis Suarez. Za Albo je bila to že letošnja sedma podaja, za Suareza pa 21. zadetek.

Trinajst minut kasneje je po podaji Dembeleja s peto lepo zadel Philippe Coutinho in praktično odločil srečanje.

Domači so od 30. minute po nespametnem prekršku Samuela Garcie igrali z igralcem manj, še hujši poraz Malage pa je z nekaj odličnimi obrambami preprečil Roberto, ki je v obup spravljal predvsem Suareza.

Malaga na zmago čaka vse od 10. decembra, ko je bila v gosteh boljša od Real Sociedada.

Real je že zgodaj popoldne odpravil Eibar. Sevilla je po porazu z Valencio na Sanchez Pizujanu bržkone izgubila vse možnosti za četrto mesto in preboj v ligo prvakov. Oba zadetka za pomembno zmago netopirjev je dosegel Rodrigo.