Messi: Nisem več sebičen igralec

La liga 17. Mar 201811:01 > 11:14
Getty Images Sport, Shuan Botterill

Superzvezdnik Barcelona Lionel Messi je na povratni tekmi osmine finala lige prvakov proti Chelseaju prišel do svojega 100. zadetka v najelitnejšem evropskem klubskem tekmovanju. Argentinec trdi, da mu zadetki ne pomenijo veliko.

Lionel Messi je v tej sezoni zabil kar 34 zadetkov, izkazal pa se je še s 16 asistencami. Nadapalec Barcelone je po zadnji sijajni predstavi, ko je katalonski velikan s 3:0 ugnal Chelsea, razlagal, da je danes veliko bolj ekipni igralec kot je bil v preteklosti.

V preteklosti sem se trudil priti do žoge in sam zaključiti akcijo. Zdaj je moje vodilo, da ekipa igra dobro, da izvedemo čimveč podaj, da igramo brez sebičnosti. Vedno se podrejam ekipi, želim pomagati. Tečem toliko kot v preteklosti, a na drug način,” je za argentinske medije povedal Messi.

Barca se bo v četrtfinalu lige prvakov pomerila z Romo, že to nedeljo pa jo čaka obračun 29. kroga La Lige – nasprotnik je Athletic Bilbao. Tekmo si boste lahko ogledali v neposrednem prenosu na kanalu Sportklub 1.