Griezmann: V Rusijo želim odpotovati brez skrbi

La liga 21. Mar 201811:21 > 11:21
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Nogometaš Atletico Madrida Antoine Griezmann si želi, da bi svoj klubski status rešil pred začetkom svetovnega prvenstva v Rusiji.

Antoine Griezmann ima z Atleticom podpisano pogodbo, ki ga na klub iz španske prestolnice veže vse do leta 2022. Kljub temu je že kar nekaj časa jasno, da bo sijajni Francoz po koncu sezone zapustil Madrid in se najverjetneje preselil v Barcelono. Katalonci si Griezmanna želijo že od začetka sezone.

V Rusijo si želim odpotovati brez skrbi. Ne gre se le o tem, kje bom v prihodnje igral, pač pa za mirne misli in zavedanja dejstva, da nekomu pripadam. Ne glede na to, če bom ostal v Atletico, mora biti vse rešeno pred svetovnim prvenstvom. Kar me moti, so neprestano ista vprašanja,” je dejal Griezmann.

Francoski napadalec je dodal še to, da se z individualnimi lovorikami ne obremenjuje: “Ko sem srečen, je vse v redu. Želim si osvojiti svetovno prvenstvo, pa ligo prvakov. S tem bi prišla tudi zlata žoga, a sam sem mnenja, da sem del ekipe in veliko bolj bi bil vesel ekipne lovorike kot pa individualne nagrade.