Se Mateo Kovačić vrača v Italijo?

La liga 29. Mar 20181:22 > 1:35
Getty Images/Denis Doyle

Nogometaš Real Madrida Mateo Kovačić bi lahko v poletnem prestopnem roku odšel nazaj v Serio A, poročajo mediji na Apeninskem polotoku.

Hrvaški nogometni reprezentant Mateo Kovačić je leta 2015 iz Interja prestopil v vrste kraljevega kluba iz Madrida, a si do danes ni uspel izboriti mesta v prvi enajterici moštva Zinedina Zidana.

Prednost imata na njegovem položaju rojak Luka Modrić in nemški nogometaš Toni Kroos, v zadnjih treh sezonah pa se to ni spremenilo in tudi kaže tako, da se v naslednjih ne bo.

Omenjena nogometaša, ki imata prednost pred Kovačićem sta celo najboljša na svetu na svojem položaju v današnjem nogometu, zato je težko pričakovati, da bo enega izmed njiju Zidane priklenil na klop. Tega se zaveda tudi Kovačić sam, zato se je odločil, da bo v poletnem prestpnem roku zamenjal klub.

Mediji v Italiji pišejo, da je AS Roma zelo zainteresirana za Hrvata, tudi on pa naj ne bi imel zadržkov za prestop in igranje v večnem mestu. Zdaj je edino vprašanje le to, za kakšno finančno nadomestilo se bosta kluba dogovorila.