Umtiti: Ne bom govoril o prihodnosti

La liga 2. Apr 201812:58 > 13:05
Getty

Branilec Barcelone Samuel Umtiti pravi, da se ne ubada s tem, kje bo igral v prihodnji sezoni. Vedno glasnejša so namigovanja, da zapušča Barcelono.

“Zanima se nekaj klubov, toda rekel sem že, da so pred menoj cilji v Barceloni, zato se na to ne oziram. Dandanes gre vse izjemno hitro, lahko pa rečem, da sem srečen. O prihodnosti nočem govoriti. Nisem še začel nobenih pogovorov. Morda si v klubu želijo podaljšanja pogodbe, toda pogovori se še niso začeli. Odkupna klavzula ne pomeni veliko, to vsi vemo. Trenutno sem osredotočen samo na igrišče in na to, da se zabavam,” je dejal Umtiti.

Najbolj zagret naj bi bil Manchester United z Mourinhom na čelu, ki naj bi za usluge francoskega branilca ponujal kar 60 milijonov evrov.