Ramos: Ne pretiravajte, Barca ni tako pomembna

La liga 9. Apr 20184:14 > 4:17
Getty Images/Alex Caparros

Kapetan Reala Sergio Ramos je poudaril, da bodo igralci spoštovali in upoštevali vsako odločitev trenerja Zinedina Zidana, ko je govora o "šampionskem špalirju" za Barcelono.

Trener belega baleta Zinedine Zidane je pred kratkim izjavil, da Barcelona na prihajajočem El Clasicu ne bo doživela špalirja, saj so bili Katalonci tisti, ki so prekinili to tradicijo. Po mnenju Zizouja bi se Barca morala Realu pokloniti v decembru, ko so galaktiki osvojili klubsko svetovno prvenstvo.

Vedno sem govoril, da moramo spoštovati tisto, kar naš trener pove. Barcelona nas ni pozdravila s šampionskim špalirjem. Moramo se medsebojno spoštovati, toda ni potrebe po pretiravanju in špalirju dati tolikšno pomembnost. Ne mislim, da je Barcelona tako pomembna,” je tudi kapetan kraljevega kluba Sergio Ramos podprl svojega trenerja in dodal: “Tako bo, kot bo rekel šef. V kolikor ne bo špalirja, to ne pomeni, da jih ne spoštujemo.”

Barcelona ima sedem krogov pred koncem La lige 79 točk, 11 več od drugouvrščenega Atletica in še tri od Reala.