Torres najavil že pričakovano slovo od Atletica

La liga 9. Apr 201817:10 > 17:13
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Fernando Torres je danes dejal, da bo po koncu sezone zapustil moštvo madridskega Atletica. Torres ima v klubu Jana Oblaka status junaka, saj je tam začel igrati že leta 2001, ko je bil star 17 let.

To je moja zadnja sezona v klubu. Morda je glede na okoliščine tako še najbolje, čutim se dolžnega, da to sporočim navijačem. Navijači so mi izkazali toliko naklonjenosti in ljubezni, da jim to dolgujem,” je dejal Fernando Torres. Napadalca ni bilo v kadru za tekmo niti na zadnjem madridskem derbiju proti Realu, ki se je včeraj končal z 1:1.

To je že drugi mandat Torresa v dresu Atletica, kjer je nastopal že od leta 2001 do leta 2007, med tem je nosil tudi dres Liverpoola, Chelseaja in Milana, potem pa se je leta 2015 znova vrnil nazaj v svoj matični klub.

Torres je za Atletico v dveh obdobjih odigral 330 tekem in dosegel 113 golov.

Nimam še kluba ali izbrane lige. Prisluhnil bom ponudbam. Doslej tega nisem počel.” Že v prejšnji sezoni so se pojavile govorice, da bi “El Nino” lahko kariero nadaljeval na Kitajskem ali v ZDA.