Nogomet 15.04.2018 | 19:49

Oblak in soigralci suvereni, med strelci tudi Torres

Nogometaši Atletica so v 32. krogu la lige s 3:0 ugnali Levante in si zagotovili, da bodo tudi po tem koncu tedna ostali pred Realom in Valencijo.

Fernando Torres

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Atletico si sicer danes ni ustvaril presežek priložnosti, a je tistih nekaj le znal izkoristiti. Prvi zadetek je delo Angela Corree, ki je lepo prelisičil obrambo Levanteja in zadel s kakšnih 10 metrov.

Drugi gol je dosegel Antoine Griezmann, ki je na začetku drugega dela streljal v kazenskem prostoru in zadel pod prečko. Za Francoza je to 19. zadetek te sezone, 14. v koledarskem letu 2018.

Zmago je v 77. minuti potrdil Fernardo Torres, potem ko mu je podal Correa. Veteran, ki je pred kratkim napovedal odhod iz Madrida, je žogo ujel na prelep volej in matiral nasprotnikovega vratarja.