Isco in Casemiro Real pripeljala na tretje mesto

Na zadnji tekmi španske lige ta konec tedna je Real v Malagi slavil z 2:1.

Real

Vir: Aitor Alcalde Getty Images Sport

Kraljevi klub je z zmago izkoristil poraz Valencije pri Barceloni in se zavihteli na tretje mesto lestvice. Junak današnjega srečanja je bil Isco, ki je v 29. minuti dosegel zadetek iz prostega strela, v 63. minuti pa še podal za gol Casemira.

Poraz Andaluzijcev je v sodnikovem podaljšku z golom za 1:2 omilil Diego Rolan.

Čeferin: VAR še ni pripravljen na ligo prvakov

Predsednik Evropske nogometne zveze (UEFA) Aleksander Čeferin je v pogovoru za italijanski športni časopis La Gazzetta dello Sport dejal, da videonadzornega sistema VAR v evropskih tekmovanjih zagotovo ne bo pred sezono 2019/20.

Domžalčani lovijo priključek z vodilnima

Domžale, najuspešnejša spomladanska ekipa, bodo na zaostali tekmi 20. kroga Prve lige Telekom Slovenije proti Celju lovile zmago, ki bi jih znova vključila v boj za naslov.

Znana je najboljša enajsterica angleške Premier lige

Združenje angleških profesionalnih nogometašev (PFA) je razkrilo najboljšo enajsterico Premier lige v sezoni 2017/18.

Slabo posredovanje vratarja Barcelona Marca-Andreja ter Stegna in sodniška napaka sta na torkovi tekmi La Lige proti Celti iz Viga zakuhali zadetek Iaga Aspasa, ki je žogo čez črto potisnil z roko... Tekma se je končala z 2:2.