Zidane: Ronaldo mi je dejal, da ni nič resnega

La liga 7. Maj 20183:56 > 4:00
Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Trener madridskega Reala Zinedine Zidane je neposredno po koncu El Clasica spregovoril o zdravstvenem stanju Cristiana Ronalda, ki je obračun z Barcelono končal po prvem polčasu.

Prvi strelec Reala se je poškodoval ob zadetku za izenačenje na 1:1, ko je trčil z Gerardom Piquejem, nato pa na igiršču ostal do konca prvega polčasa.

Zaenkrat je še prehitro, da bi govorili o resnosti poškodbe Cristiana. Mislim, da ni nič resnega. V ponedeljek ga čaka pregled pri zdravniku. Trenutno težko rečem, kako dolgo bo odsoten, toda Cristiano mi je rekel, da ni nič resnega,” je Zinedine Zidane pomiril navijače kraljevega kluba.

Zidane je sicer postal prvi trener v zgodovini, ki je na prvih štirih obračunih proti Barceloni na Camp Nouu ostal neporažen (dve zmagi in dva neodločena izida).

Real že v sredo čaka zaostali obračun 34. kroga La lige proti Sevillii, do konca sezone pa ga čaka še Celta, Villarreal in seveda Liverpool v finalu lige prvakov 26. maja v Kijevu.