Barcelona bo vendarle dočakala špalir

La liga 8. Maj 20183:25 > 3:37
David Ramos/Getty Images

Potem ko pri madridskem Realu niso niti pomislil, da bi Barcelono na El Clasicu dočakal s špalirjem, bodo Katalonci na obračunu proti Villarrealu vendarle dočakali svoj trenutek zmagoslavja.

Real Madrid je nedeljski El Clasico začel brez špalirja, Zinedine Zidane pa je kot razlog navedel, da tudi Katalonci niso pripravili špalirja, ko je kraljevi klub osvojil svetovno klubsko prvenstvo.

Pri Barceloni je sledil odgovor, da jim špalirja niso pripravili, ker sami niso sodelovali na omenjenem tekmovanju, vedno ostri Gerard Pique pa je še pripomnil, da njegova ekipa niti ne potrebuje špalirja Madridčanov, ker oni niso nastopali v španskem prvenstvu in s tem seveda meril na blede partije večnih rivalov v letošnji sezoni La lige.

Barcelona bo kljub vsem le dočakal šampionski špalir, vendar s strani Villarreala. Igralci rumene podmornice bodo Lionela Messija in soigralce v špalirju dočakali v sredo na zaostalem obračunu na Camp Nou. Villarreal je Barcelono s špalirjem pričakal že leta 2010, ko je bil trener Ernesto Valverde, ki danes vodi ravno Katalonce.