Barca sezono zaključuje doma, Iniesta se poslavlja

La liga 20. Maj 201812:21 > 12:23
Getty Images

Danes je na sporedu še nekaj zadnjih tekem španske La Lige, večino pozornosti pa bo usmerjene na obračun med Barcelono in Real Sociedadom. To bo tudi najbrž zadnja tekma za Andresa Iniesto v dresu Barcelone.

Barcelona je že pred časom osvojila naslov državnega prvaka in s tem postala najboljša tako v kraljevem pokalu kot državnem prvenstvu, kjer niso imeli prave konkurence. Na zadnji prvenstveni tekmi je Barca iz rok izpustila rekord prvenstva, kjer so pri Levanteju brez Lea Messija doživeli prvi in edini prvenstve poraz s 5:4.

Danes se bodo od svojih navijačev na Camp Nou poizkušali posloviti zmago proti Real Sociedadu. Slednji so trenutno na desetem mestu in nimajo možnosti za uvrstitev na mesta, ki vodijo v Evropo. Lahko pa samo napredujejo za kakšno mesto, po drugi strani pa lahko z morebitnim porazom kar konkretno padejo po lestvici navzdol.
Danes bo po vsej verjetnosti svojo zadnjo tekmo v dresu prvakov odigral “doctorAndreas Iniesta, ki se poleti po verjetnosti seli v Azijo.
Tekmo si lahko od 20:45 dalje ogledate na SportKlubu1.