CR nikoli bolj besen zaradi slabe ponudbe Reala

La liga 11. Jun 201814:28 > 14:47
Shaun Botterill/Getty Images

Po tretjem zaporednem slavju v ligi prvakov, so vse bolj pogoste govorice, da bo Cristiano Ronaldo zapustil Real, španski mediji pa poročajo, da prva ponudba kraljevega kluba niti približno ni zadovoljila Portugalca.

Cristiano Ronaldo naj bi ponudbo kluba gladko zavrnil in celo dejal, da ga je klub z njo ponižal. Viri blizu Portugalca trdijo, da ponudba ni bila veliko boljša od tiste, ki jo je prvi zvezdnik Reala že zavrnil po lanskoletnem finalu lige prvakov v Cardiffu. CR pravkar končane klubske sezone ni začel najbolje, kar so španski mediji hitro izkoristili in začeli špekulirati, da klub na njegovo mesto želi pripeljati Neymarja.

Ronaldo je po koncu sezone pričakoval boljšo in konkretnejšo pondubo Reala. Tisto, ki jo je dobil, je bila za Cristiana zgolj novo opozorilo, da zapusti klub, kar bi bilo za nekatere v klubu celo dobro, saj jih ni malo, ki bi si v konici napada želeli videti Brazilca.

Ob tem naj bi Ronalda najbolj zmotilo, da je dobil ponudbo, ki jasno kaže, da pri Realu ne cenijo dovolj njegovih iger in zadetkov. Po drugi strani ima najboljši igralec na svetu težave tudi v dejstvu, da le peščica konkurenčnih klubov v Evropi lahko zadovolji njegove finančne apetite.

Cristiano Ronaldo je v letošnji sezoni dosegel 44 zadetkov na ravno toliko tekmah v vseh tekmovanjih, sedanja pogodba pa ga z Realom veže do leta 2021.