Barcelona: Pique bo nekatere stvari moral objasniti

La liga 19. Jun 201821:52 > 21:54
Alex Caparros Getty Images Sport

Gerard Pique se je očitno znašel v resnih težavah po tem, ko je njegovo podjetje producirali film Antoine Griezmanna, v katerem je Francoz izjasnil svojo zvestobo Atletico Madridu (in posledično zavrnil Barcelono).

Manuel Queimadelos Alonso, Getty Images Sport

Piqueju smo povedali, da nas je njegova vloga pri Griezmannovemu dokumentarnemu filmu presenetila v negativnem smislu ter da je zbudila nelagodje v klubu in med navijači. Interno se bomo pogovorili s Piquejem in Samuelom Umtitijem, javno pa o tej zadevi ne bomo več razpredali oziroma podajali kakršnih koli zaključkov,” je dejal podpredsednik Barcelone Jordi Mestre.

Mestra se je odločil komentirati tudi potezo Griezmanna, ki je bil v zadnjem letu odkrita tarča Kataloncev: “Spoštujemo njegovo odločitev, da podaljša pogodbo z Atleticom, kakor spoštujemo odločitev katerega koli igralca v zvezi z njegovo kariero. Atletico smo o našem zanimanju obvestili po uradni poti. Želimo pripadne igralce in takšne, ki želijo uspeti v tem klubu. Zelo nam je žal, da se je ta zadeva končala tako kot se je in verjamemo, da so razočarani tudi člani našega kluba.”