Luis Enrique: ''Sem v pričakovanjih in motiviran.''

Prve besede novega španskega selektorja.

Getty Image

Luis Enrique, novopečeni selektor španske izbrane vrste, je na hitro stopil pred mikrofone Deportes Cuatro v Franciji, kjer se mudi na počitnicah, preden ga bo predsednik španske nogometne zveze Luis Rubiales predstavil javnosti.

''Zelo sem zadovoljen, v pričakovanju in motiviran, z željo po teku'', je dobre volje dejal Lucho. ''Sam sem trpel in užival na mnogih reprezentančnih tekmah in vem, kaj pomeni biti selektor in biti odgovoren za vse kritike.''

Na vprašanje glede njegovega odnosa z mediji, ki je običajno hladen, je Katalonec povedal, da se bo obnašal ''kot si boste zaslužili. Pripravljen sem se pokazati v svoji najboljši luči, se še izboljšati; imam 48 let in sem zelo zadovoljen s svojo poklicno potjo.''