FC Barcelona

Le Parisien navaja, da želi francoski zvezni igralec zapustiti vrste PSG-ja, ekipa in trener pa ga ne bodo zadrževali.

Getty Image

Francoski nogometaš Adren Rabiot je tik na tem, da zapusti PSG še to poletje in se pridruži Barceloni za 40 milijonov evrov. Novi trener Parižanov Thomas Tuchel temu ne nasprotuje. Le Parisien poroča, da naj bi Rabiot in Barca že določila višino Francozove plače in trajanje pogodbe 5 let.

Tuchel tudi naj ne bi videl Rabiota kot prioriteto v svoji enajsterici. Spomnimo, da sta pred parimi dnevi ravno z nameno dogovora o prestopu v Pariz odpotovala Eric Abidal in Pep Segura.

Prva nedeljska tekma 33. kroga španske La Lige je bila zelo vroča. Obračun med Levantejem in Espanyolom je poskrbel za štiri gole (2:2), najlepšega na tekmi pa je v 72. minuti dosegel Ruben Rochina. 28-letnik je sicer dve minuti zatem prejel rdeči karton.

Solskjaer: Alexis ni imel sreče, mora se boriti

Trener Manchester Uniteda Ole Gunnar Solskjaer ob koncu sezone veliko govori tudi o igralcih, ki zaenkrat niso upravičili pričakovanj. Glavni med njimi je vsekakor Čilenec Alexis Sanchez.

Nihče kot CR7: Naslovi v treh najmočnejših ligah

Portugalski napadalec Cristiano Ronaldo je v soboto postal prvi nogometaš v zgodovini, ki je prišel do naslovov v Italiji, Španiji in Angliji.

Ali obstaja kdo, ki Liverpool sovraži bolj kot Warnock?

Boj za naslov v letošnji sezoni Premier lige se počasi bliža vrhuncu. Manchester City je v soboto premagal Tottenham, danes pa je na potezi Liverpool, ki ga čaka gostovanje v Cardiffu. Valižane vodi stari znanec redsov Neil Warnock.