Real se je znova oglasil: Neymar nas ne zanima!

La liga 13. Jul 201821:18 > 21:20
Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Madridski Real nadaljuje s serijo sporočil za javnost. Tokrat znova zaradi domnevnega zanimanja za Neymarja, kateri galaktikov ne zanima.

V modernem in bogatem nogometu ne vidimo pogosto, da se klubi na špekulacije odzovejo s sporočilom za javnost, a Real se je tokrat že drugič oglasil v primeru Neymarja.

“Glede na to, da so konstantno pojavljajo informacije, v katerih se naš klub povezuje z Neymarjem, želi Real vsem sporočiti, da nima nobenega namena, da pošlje ponudbo za tega igralca. Odnosi med Realom in PSG-jem je odličen, tako da se bomo, če bomo kadarkoli razmišljali, da pripeljemo tega igralca, najprej obrnili na njegov klub,” so sporočili Madridčani.

Galaktiki so se s podobnim sporočilom oglasili že na začetku julija, toda govorice o prihodu Brazilca v Real so vse glasnejše. Tudi zaradi prestopa Cristiana Ronalda v Juventus.