VIDEO: Navas spomnil Real, kaj vse mu je dal

La liga 20. Jul 20183:29 > 3:39
Getty Image/Stu Forster

Vedno bližje smo prestopu Thibauta Courtoisa v madridski Real, zato so vprašanja o statusu dosedanjega vratarja Keylorja Navasa precej glasnejša. Vratar Kostarike je bil v zadnjih letih prikovan na prvo vratarsko mesto, a zdaj se zdi, da se njegov čas v španski prestolnici počasi zaključuje.

Keylor Navas se zaveda, da se njegov čas na stadionu Santiago Bernabeu počasi izteka in da njegov status med vratnicama galaktikov ne bo več isti, če klub v svoje vrste pripelje Thibauta Courtoisa iz Chelseaja. Navas je zato na svojem instagramu pustil pomenljiv videoposnetek, kjer se dobro vidi vse lovorike, ki jih je Real osvojil z njim v vratih.

Jih je želel spomniti na vse, kar jim je dal, ali je to le lepo slovo?

Navas je v Real prišel leta 2014 iz Levanteja, med vratnicama belega baleta pa je osvojil tri naslove v ligi prvakov, naslov v domačem prvenstvu, dva Superpokala Evrope, enega Španije in tri svetovna klubska prvenstva.