Dan odločitve: Modrić iz oči v oči s Perezom

La liga 10. Avg 201810:39 > 10:39
Clive Mason/Getty Images

Hrvaški nogometaš Luka Modrić in predsednik Real Madrida Florentino Perez se bosta v petek sestala v Madridu in se dogovorila o nadaljevanju sodelovanja ali pa prestopu v milanski Inter.

Najboljši nogometaš svetovnega prvenstva v Rusiji Luka Modrić je izrazil željo, da prestopi v vrste milanskega Interja in to v sredo povedal tudi prvemu človeku madridskega Reala, predsedniku Florentinu Perezu.

Perez se je s hrvaškim vezistom dogovoril za sestanek, na današnji novinarski konferenci pa novinarjem prepovedal, da postavljajo vprašanja, ki se tičejo hrvaškega zvezdnika.

Čeprav je jasno, da je Modrić že potrjen in uvrščen na spisek Reala, ki ga je ta poslal na UEFA, za prihajajočo tekmo evropskega klubskega Superpokala proti Atleticu iz Madrida, ki bo odigrana 15. avgusta v Talinu, pa ga na promocijskih fotografijah kraljevega kluba za novo sezono ni bilo moč opaziti.

Na sestanku Modrića in Pereza bodo prisotni tudi zastopniki hrvaškega nogometaša, ki so ga španski mediji v zadnjih tednih povezovali tudi z morebitnim podaljšanjem pogodbe z Realom.