Modrić ne odhaja za Cristianom

La liga 11. Avg 20189:41 > 9:44
Getty Images/Shaun Botterill

Luka Modrić ostaja član Reala in bo sledil Cristianu Ronaldu v Serie A, poroča španski As. Hrvaški kapetan bo v zameno za zvestobo nagrajen s povišanjem plače. Trenutno na leto prejema osem milijonov evrov.

Luka ostaja v Madridu. Ponduba Interja ga je mamila, toda po dogovoru z družino se je odločil ostati v Madridu. To je sporočil svojim najbližjim,” piše madridski As, ki velja za najbolje obveščeni španski mediji, ko je govora o dogajanju na Santiago Bernabeuu.

Že več dni se namiguje o odhodu Luke Modrića v Inter, a zdi se, da bo po sestanku s predsednikom Florentinom Perezom ostal v Madridu. Milančani so najboljšemu igralcu mundiala v Rusiji ponudili 10 milijonov evrov letne plače, toda kraljevi klub je vrnil z enako mero in Modrića očitno prepričal v obstanek. Hrvat bo s tem izenačil s kapetanom Sergiem Ramosem, na klubski plačilni lestvici pa bo tako zaostajal zgolj za Garethom Balom, ki je po odhodu Cristiana Ronalda postal najbolje plačan igralec pri Realu.

Da bo ostal v Španiji, je Modrić namignil tudi z objavo na Twitterju, kjer je objavil fotografijo iz treninga Reala.