Marca udarila po Realu: Vas ni sram?

La liga 15. Avg 201810:19 > 10:22
Patrick McDermott/Getty Images Sport

Medtem ko navijači čakajo na veliko poletno okrepitev, Real predstavlja imaginarne igralce iz video igrice. Ali so se zasitili uspeha, ali so alergični na prestope, hranijo denar za leto 2019? Ali je vse skupaj samo trik, se o dogajanju pri Real sprašuje Marca.

Tik pred tekmo za evropski superpokal proti Atleticu v Talinu je Marca kritizirala madridski Real zaradi prestopne politike in komične poteze, v kateri je kraljevi klub uradno predstavil imaginarnega igralca iz video igrice Alexa Hunterja, medtem ko navijači zaman čakajo na prave okrepitve na igrišču.

V tekstu z naslovom “Ali pri Realu nikogar ni sram?” so se pri Marci razpisali, da je trenutna zasedba Reala veliko slabša od lanske, klub pa je po odhodu Cristiana Ronalda in Matea Kovačića v ekipo pripeljal Odriozola, Vinciusa Juniorja in Courtoisa.

Galaktiki so pred letom dni sanjali o Mbappeju, letos o Neymarju, a za zdaj je vse ostalo samo pri željah in sanjah.

Ali so se zasitili uspeha, ali so alergični na prestope, hranijo denar za leto 2019? Ali je vse skupaj samo trik ali vse od navedenega?” se sprašujejo pri Marci in dodajajo: “Real ni imel vratarskih težav, vendar so pripeljali Courtoisa. Njegov prestop je bil predober, da bi ga zavrnili, vendar so že imeli Navasa, ki je zadnja tri leta osvojil ligo prvakov, sedaj pa imajo pet vratarjev. Odriozola je prišel kot zamenjava za Carvajala, toda Real še vedno pogreša branilca in napadalca. V tem trenutku je najboljša okrepitev Reala imaginarni igralec iz Fife. Ali nikogar ni sram?”