Casemiro: Ronaldo je preteklost, to je nov začetek

La liga 16. Avg 20185:23 > 5:29
Alexander Hassenstein Getty Images Sport

Vezist madridskega Reala Casemiro je po porazu proti Atleticu v Superpokalu Evrope dejal, da je Cristiano Ronaldo le še spomin tega kluba in da se kraljevi klub nahaja na začetku novega nogometnega poglavja.

Evropski superpokal je postregel z madridskim derbijem. V Talinu sta se pomerila Real Madrid in Atletico Madrid, po podaljških pa je s 4:2 slavil slednji. Slovenski vratar Jan Oblak pa je tako prišel še do druge evropske lovorike v treh mesecih. Za Real je bil to prvi tekmovalni in uradni obračun brez Cristiana Ronalda.

Ronaldo je pokazal, da je najboljši na svetu. To pa je že preteklost, ne smemo več razmišljati o tem. Moramo govoriti o igralcih, ki so zdaj v našem klubu. Želimo ustvariti karseda močno ekipo, a smo povsem na začetku,” je dejal brazilski vezis Casemiro po porazu v Superpokalu Evrope, kjer sta se srečala zmagovalec Lige prvakov in Lige Evropa.

“Naš novi trener Julen Lopetegui opravlja odlično delo in poskuša motivirati igralce, obenem pa še vedno drži zmagovalno mentaliteto, da lahko skupaj sanjamo o osvajanju novih trofej.”