Modrić: Branim Inter? Največja neumnost v zgodovini

La liga 20. Avg 201811:44 > 11:44
Clive Mason/Getty Images

Zvezdnik Real Madrida Luka Modrić je dementiral govorice, da je v sporu med Interjem in kraljevim klubom stopil v bran klubu iz svetovne prestolnice mode.

Po poročanju kultne Gazzette je hrvaški reprezentant sam navezal stik z milanskim klubom o morebitnem prestopu, ker naj bi si želel deliti slačilnico s kolegi iz reprezentance, Perišićem, Brozovićem in Vrsaljkom.

Kraljevi klub je celo vložil tožbo proti Interju, ker so brez njihove privolitve začeli pogovore z zastopniki Modrića.

To je največja neumnost v zgodovini,” je Luka Modrić na družabnih omrežjih komentiral nadaljevanje govoric, da je v sporu med Interjem in Španci stopil v bran klubu iz svetovne prestolnice mode.

Prestopni rok v Italiji se je končal 17. avgusta, tako da bi Modrić v Inter lahko odšel zgolj kot posojen igralec, čeprav se zdi, da bo kljub vsemu ostal na Santiago Bernabeuu.