Bale bo brez težav zamenjal Ronalda

La liga 31. Avg 201811:32 > 11:34
Denis Doyle/Getty Images

"Vedno bo fokus na temu, kdo lahko zamenja silne gole Ronalda, toda jaz verjamem, da Bale to lahko naredi. To je izziv za vsakega igralca, da postane še boljši in zaustavi številna vprašanja," v svojega rojaka verjame legendarni Ryan Giggs.

V trenutku, ko je postalo jasno, da bo Cristiano Ronaldo kariero nadaljeval pri Juventusu, so navijači Reala začeli iskati njegovo zamenjavo. Številni so zagovarjali nakup novega igralca, ki bi poskušal zapolniti nastalo vrzel, spet drugi so vztrajali, da ni potrebe po zapravljanju denarja, saj Portugalca lahko zamenja Gareth Bale.

Valižan je minulo sezono zaključil v fantastični formi, v podobnem slogu pa začel tudi novo. Bale je na zadnjih osmih obračunih dosegel devet zadetkov, vključno s tistima dvema v finalu Lige prvakov proti Liverpoolu.

Vedno bo fokus na temu, kdo lahko zamenja silne gole Ronalda, toda jaz verjamem, da Bale to lahko naredi. Vsak klub se prej ail slej sooči s tem, da ga zapustijo odlični igralci, toda to ni konec sveta. Tudi United so zapustili Cantona, Robson, Keane, Ronaldo, toda klub živi naprej,” v to, da Bale lahko zamenja Ronalda v vlogi prvega strelca in zvezdnika Reala, verjame selektor Walesa Ryan Giggs in dodaja: “To je izziv za vsakega igralca, da postane še boljši in zaustavi številna vprašanja.”