Courtois ta vikend spet v golu, kako bo v ligi prvakov?

La liga 11. Sep 201817:34 > 17:38
Denis Doyle, Getty Images Sport

Poletna okrepitev Real Madrida Thibaut Courtois bo ta vikend najverjetneje znova dobil priložnost, da zaigra v prvi postavi. Kraljevi klub se bo v 4. krogu La Lige pomeril z Athleticom iz Bilbaa.

Kot poroča Marca, se je trener kraljevega klubaJulen Lopetegui že odločil, da bo nekdanjemu vratarju Chelseaja ponudil še drugo zaporedno priložnost na prvenstvenih tekmah. To pomeni, da bo Keylor Navas, ki naj bi bil na treningih zelo motiviran, spet obsedel na klopi.

Reprezentant Kostarike je med reprezentančnim premorom sicer ostal v Madridu, Thibaut Courtois pa je igral v Ligi narodov znova branil v dresu Belgije.

Tekma proti Athletic Bilbau bo za belgijskega vratarja še kako pomembna, saj je takoj po njej na vrsti premiera Reala v novi sezoni lige prvakov. Španski novinarji so prepričani, da bo vratar, ki ga bo Lopetegui poslal v igro proti Romi, postal številka ena v sezoni 2018/19.