Kriza Atletica se nadaljuje, proti Eibarju do točke

La liga 15. Sep 201814:51 > 15:04

Atletico Madrid je na prvi sobotni tekmi 4. kroga španske La lige pred domačimi gledalci samo remiziral proti Eibarju z 1:1. Do točke pa so prišli v zadnji sekundah tekme.

Atletico Madrid se je pred domačimi gledalci pomeril proti Eibarju. Varovanci Diega Simeoneja so bili v vlogi velikega favorita, na koncu pa so prišli šele v 95. minuti do točke. Za Atletico Madrid je to šele peta osvojena točka na četrti tekmi.

Dolgo časa je kazalo, da gledalci na stadionu WandaMetropolitano sploh ne bodo videli zadetka, a je Eibar v vodstvo popeljal Sergio Enrich v 87. minuti.

Madridčani so bili blizu izenačenja že v 92. minuti, ko je Diego Godin po podaji s kota zadel vratnico. Tri minute pozneje pa je svoj prvi gol v majici Atletica zabil vsem neznani komaj 19-letni napadalec Borja Garces Moreno, ki je v igro vstopil v drugem polčasu in na nek način rešil trenerja in soigralce pred še večjim razočaranjem.