SK
Nogomet 16.09.2018 | 09:08

Lopetegui: "To je zelo vroče gostovanje"

Real Madridu se ni posrečilo, da bi prvič po sezoni 2009/10 začel s štirimi zaporednimi zmagami, potem ko so "galaktiki" v Bilbau odigrali neodločeno 1:1. Trener Julen Lopetegui in kapetan Sergio Ramos z rezultatom nista zadovoljna, a sta hkrati poudarila, da gre za eno izmed težjih gostovanj.

Julen Lopetegui

Dennis Doyle/Getty Images

"Zelo naporno gostovanje. Atletic je ekipa, ki vas pritisne od samega začetka. V drugem polčasu smo se izboljšali, sicer pa Real nikoli ne razmišlja o delitvi točk, kot da je to dober rezultat," je dejal trener reala.

Podobno je razmišljal tudi kapetan Ramos: "Za klub se je potrebno vedno maksimalno potruditi. Za nas remi nikoli ne bo uspeh. Obstaja še ogromno prostora za napredek. Vedeli smo, da je to eno izmed najtežjih gostovanj. Atletic je odlično moštvo in dobro vedo, kako igrati. Proti njim si je težko ustvariti priložnosti."

Po delitvi točk ima Real 10 točk, aktualni prvaki iz Barcelone pa vseh možnih 12.