Messi: "Popraviti moram strele z bele točke"

La liga 16. Sep 20188:52 > 8:58
Aitor Alcalde/Getty Images

Superzvezdnik in petkratni osvajalec Zlate žoge, Lionel Messi, je za katalonski radio pred tekmo s Sociedadom spregovoril o tem, da bo moral v prihodnje nekoliko popraviti strele z enajstih metrov.

Messi, za katerega mnogi menijo, da je najboljši igralec v zgodovini nogometa, je z Barco osvojil že 33 naslovov, so pa številni kritiki začeli govoriti o njegovih neuspešno izvedenih enajstmetrovkah, potem ko je na SP v Rusiji neuspešno izvedel kazenski strel proti Islandiji.

Barcelona je včeraj proti Real Sociedadu slavila z 2:1, Messi pa je še pred tekmo povedal naslednje: “Rad bi bil bolj natančen, kadar izvajam enajstmetrovke, jih je pa težko trenirati. Na treningu ni isti občutek, kot na tekmi. Sicer lahko imaš idejo, kako jih izvesti, a je to težje, kot deluje.